2018-2019 Forma Tasarımları

Kaleci, Kaleci Forma, Forma Tasarla, Forma Yaptırma, Forma Tasarlama, Formanı Yap, Ucuz Forma, Tasarlama

2019 Forma Tasarımları

Geride bıraktığımız yılda pek çok forma yaptırma süreci
yaşayan formaniyaptir.com, 2019’a girerken yepyeni imkanlar ve fırsatlarla
forma yaptırmak isteyenlerin karşısına çıkıyor. 2019 sadece yeni bir yıl
olmayacak forma yaptırmak isteyenler için de yepyeni fırsatlar anlamına
gelecek. Formaniyaptir.com olarak her geçen gün ar-ge çalışmalarını hızlandıran
firmamız 2019 yılı ile birlikte muhteşem yeniliklerle forma yaptırmak
isteyenleri memnun etmeye hazırlanıyor. Peki, 2019 yılı ile birlikte
formaniyaptir.com’un forma yaptırmak isteyenlere sunacağı yenilikler neler?
Buyurun beraber inceleyelim!

2019’da Forma
Yaptırmak İsteyenleri Bekleyen Yenilikler

  • Forma tasarlama modülünde mevcut forma seçenekleri gayet geniş olsa da forma yaptırmak isteyenlerin daha da fazla seçeneğe sahip olabilmesi için forma modellerinde yenilikler sağlanacaktır.
  • Tıpkı forma modellerinde olduğu gibi forma yaka modellerinde de artışa gidilmesi planlanmaktadır. 2019’da modaya uygun ve sporcu konforunu arttırıcı modellerin seçilmesi ve forma yaptırmak isteyen kullanıcıların seçeneklerinin arttırılması hedeflenmektedir.
  • Baskı teknolojileri forma yaptırma işleminin en önemli unsurlarından bir tanesidir. Baskı teknolojilerinde gelişmelere ayak uyduran formaniyaptir.com 2019 yılı ile birlikte ar-ge çalışmaları sayesinde baskı teknolojilerinde de yeniliklere ayak uyduracaktır.
  • Forma isim ve numara baskılarında kullanılan karakter seçeneklerinde çeşitlilik, forma yaptırmak isteyenleri memnun edecek yeniliklerin en önemlilerinden bir tanesidir. Bu yeniliği 2019 yılı ile birlikte formaniyaptir.com’da bulabilecek forma yaptırmak isteyenler geniş seçeneklerle forma yaptırabilecekler.
  • Forma yaptırma sürecinde kullanılan kumaşlar oldukça önemlidir. Her geçen gün gelişen teknoloji ile ortaya çıkan yeni kumaşlar forma yaptırma sürecini de doğrudan etkilemektedir. Bu etkinin farkında olan formaniyaptir.com dayanıklı ve mikroplara karşı kumaş teknolojinin yeni yıl ile birlikte forma yaptırmak isteyenlere sunulmasını amaçlamaktadır.
  • Forma yaptırmak isteyenlere hem forma seçenkleri hem de yardımcı ekipmanlarla geniş seçenekler sunan formaniyaptir.com 2019 yılı ile birlikte ürün portföyünü genişleterek forma yaptırmak isteyenleri memnun etmeyi amaçlamaktadır.

Siz de forma yaptırmak istiyorsanız hemen formaniyaptir.com ile iletişime geçerek 2019 yılı ile birlikte getirilecek yeniliklerden faydalanabilirsiniz. İster futbol ister basketbol olsun her spor dalında kullanabileceğiniz yepyeni forma yaptırmak için hemen formaniyaptir.com adresinden bize ulaşabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir