Forma Tasarlama ve Forma Yaptırma’nın detayları

Forma Yaptırma , Forma tasarlama, Futbol forma, forma, Formanı Yap, Ucuz Forma, Tasarlama

Forma Numara ve İsim Baskısı

Forma tasarlama ve forma yaptırma hafife alınmaması gereken titiz bir iştir. Forma yaptırırken Google’da yapılan arama sonucu bulabileceğiniz pek çok forma yaptırma sitesi olsa da ucuz ve kaliteli seçenekler yok denecek kadar azdır. Bu seçenekler arasında doğru forma yaptırma sitesini seçememek kişiler için bazen yüksek maliyetlere sebep oluyor. Bu maliyetler bazen kalitesiz forma kumaşı kullanılması bazen de başka sebeplerden kaynaklanabiliyor. Diğer sebepler başlığı altında incelenebilecek en önemli konu kalitesiz isim ve numara baskısının yapılmasıdır.

Futbol ve basketbol gibi mücadele ve çekişmeye dayanan sporlarda forma kalitesi ve dayanıklılığı oldukça önemlidir. Maç esnasında rakibin sizi arkadan çekmesi, itmesi gibi durumlar formanızın hasar görmesine sebep olabilir. İşte bu hasar durumlarında en çok karşılaşılan sorun forma isim ve numarasının formadan ayrılmasıdır. Forma yaptırma işleminde kalitesiz baskı işlemi bu soruna sebep olmaktadır. Tam da bu noktada kaliteli baskı tekniği kullanarak güvenilir bir forma yaptırma süreci sunan formaniyaptir.com karşınıza çıkar. Peki, formaniyaptir.com forma yaptırma sürecinde nasıl bir baskı tekniği kullanır?

Forma Yaptırmada İsim ve Numara Baskısı

Forma yaptırma işleminde kaliteli kumaş kadar kaliteli baskı tekniği kullanılması da önemlidir. Bu noktada formaniyaptir.com şu noktalara önem verir.

  • Forma yaptırmada kullanılan baskı malzemesinin yıkamalara ve yırtılmalara karşı dayanıklı olması amaçlanır.
  • Süblimasyon veya transfer baskı teknikleri ile son teknoloji baskı makineleri kullanılır.
  • Baskı yapılırken forma tasarımında kullanılan renklerin bire bir uyumlu olmasına dikkat edilir.

Siz de baskı kalitesi yüksek ve yıpranmaya karşı dayanıklı isim ve numara baskısına sahip bir forma yaptırmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Formaniyaptir.com adresinden forma tasarlama modülüne girerek dilediğiniz formayı tasarlayabilirsiniz. 2019 yılının trendleri arasına girecek formanızı tasarlarken 34 yıllık tecrübesi ile forma yaptırma konusunda uzman bir firma ile çalıştığınızı da aklınızdan çıkarmamanız gerekir. Futboldan basketbola, voleyboldan hentbola her spor dalına özel formalar tasarlayarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Hemen forma yaptırmak veya tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp İletişim