Çağrı Merkezi: 0 362 438 27 32

FORMA TASARLAMA

Forma Tasarla, Forma Yaptırma, Forma Tasarlama, Formanı Yap, Dijital Forma, Dijital forma tasarlama, Basketbol Forma Tasarla, Basketbol Formaları, Voleybol Formaları, Eşofman Modelleri, Dijital Eşofman

Forma tasarla modülünü kullanarak kendi takım formanızı tasarlayabilirsiniz. Branşlara göre forma yaptırma modülünü (futbol, basketbol, voleybol, hentbol, futsal, korfbol) spor aktivitelerini forma tasarlama sistemi ile birleştirdik.

Forma Yaptırma

Fiveteam Tekstil Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. ve Formanıyaptir.com birleşerek üretimde, yazılımda, ürün kalite ve üretim zamanlamasında türkiye standartlarında yükseliştedir.

Forma Tasarla

 

Forma yaptırma modülü ile sınırsız renk kombinasyonları, yüzlerce model tasarımı , kurumsal ve kişisel forma tasarımlarınızı kolaylıkla yaratabilirsiniz.
Dijital Forma

 

Forma siparişlerinizde kurumsal Pantone® renklerinizi firmamızın grafik tasarım birimine ulaştırarak gerçek renk tonlarınızı onaylayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Forma tasarlama modülümüzde kolaylıkla forma tasarımı yapabilmeniz için ; İlkadım dokuz farklı Yaka seçimi, ikinci adımda model seçimi, üçüncü adımda forma renklendirme, dördüncü adım ekipman (kaleci eldiveni - tekmelik - futbol topu - eşofman v.b) ürün seçimi ve sepet bölümünde kapıda ödeme ve kredi kartı ile ödeme seçeneği ile forma tasarlama ve renklendirme ile forma siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Forma üretim ve tasarlama sektöründe yazılımsal olarak ilki başararak forma yaptırma modülünde hiç bir arayışa girmeden tek bir sayfa üzerinden ekipman alımı ve kredi kartı ile alış verişi yapabileceksiniz. .