Forma Yaptırmanın Avantajları Nelerdir

Forma Yaptırma , Forma tasarlama, Futbol forma, forma, Formanı Yap, Ucuz Forma, Tasarlama

Forma yaptırma son 10 yılda gelişen ve büyüyen bir sektördür. Bu sektörün büyümesinde en önemli sebep lisanslı forma tedarikçilere nazaran bir takım avantajlara sahip olmasıdır. Özellikle kulüpler ve halı sahada mücadele eden amatör takımlarca tercih edilen forma yaptırma bazen kulüp taraftarlarınca da tercih edilen bir sektördür. Peki, söz konusu kesimlerin forma tasarlama ve yaptırma sektörünü tercih etmesindeki temel motivasyonlar olarak kabul edilen avantajlar nelerdir? Buyurun bu avantajları hep beraber inceleyelim!

Forma Yaptırmanın Avantajları

Forma yaptırmanın kişiden kişiye veya kulüpten kulübe değişen avantajları olsa da lisanslı tedarikçilerin üretmiş olduğu formalar ile kıyaslandığında bütün kesimlere hitap eden pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Düşük Maliyetler: Ülkemizde pek çok spor kulübü artan maliyetler nedeniyle zor günler geçirmekte ve kapanma tehlikesi ile karşı karşıya kalmaktadır. Artan maliyetlere en çok etki eden kalemlerden bir tanesi de formalardır. Forma yaptırma sürecini formaniyaptir.com ile yaşayan müşteriler artan maliyetleri bir nebze olsun düşürebilme imkânı yakalamaktadır.
  • Özel Tasarımlar: Lisanslı forma üreticileri genelde belirli tasarımlar üzerinde değişiklikler yaparak bütün kulüplere benzer tasarımları sunmaktadır. Ancak forma tasarlama endüstrisi sayesinde kendi formasına sahip olmak isteyen kulüp ve kişiler kendi tasarımlarını forma tasarlama modülüne yükleyerek özel formalara sahip olabilmektedir.
  • Düşük Adet: Lisanslı forma üreticileri forma tasarımları yaparken belirli sayıların altında ürün tedariki yapmamakta ve kulüpleri belli sayıda formayı satın alma taahhüdü altına girmeye zorlamaktadır. Ancak forma yaptırma, formaniyaptir.com sayesinde 6 âdete kadar düşürülebilmektedir. Bu sayede kulüplerin ihtiyaç fazlası formaları satın alması engellenmektedir.  Bu durum sadece mali açıdan değil verimlilik açısından da oldukça önemlidir.

Formaniyaptir.com Size Neler Vaat Ediyor?

Forma tasarlama modülü ile oldukça çeşitli ve kaliteli forma tasarlama ve yaptırma imkânı sunan formaniyaptir.com, 34 yıllık sektör tecrübesi ile müşteri memnuniyetini oldukça önemsemektedir. Çeşitli ödeme imkânları ve ücretsiz kargo hizmeti ile forma tasarımı sürecinin öncesinde ve sonrasında kalite odaklı hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Siz de en kaliteli formalara sahip olmak istiyorsanız hemen formaniyaptir.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir