• Forma tasarla modülünü kullanarak kendi takım formanızı tasarlayabilirsiniz. Branşlara göre forma yaptırma modülünü (futbol, basketbol, voleybol, hentbol, futsal, korfbol) spor aktivitelerini forma tasarlama sistemi ile birleştirdik.
  • Fiveteam Tekstil Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. ve Formanıyaptır.com birleşerek üretimde, yazılımda, ürün kalite ve üretim zamanlamasında türkiye standartlarında yükseliştedir.
  • Forma yaptırma modülü ile sınırsız renk kombinasyonları, yüzlerce model tasarımı , kurumsal ve kişisel forma tasarımlarınızı kolaylıkla yaratabilirsiniz.
  • Forma siparişlerinizde kurumsal Pantone® renklerinizi firmamızın grafik tasarım birimine ulaştırarak gerçek renk tonlarınızı onaylayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Forma tasarlama modülümüzde kolaylıkla forma tasarımı yapabilmeniz için ; İlkadım dokuz farklı Yaka seçimi, ikinci adımda model seçimi, üçüncü adımda forma renklendirme, dördüncü adım ekipman (kaleci eldivenitekmelik futbol topueşofman v.b) ürün seçimi ve sepet bölümünde kapıda ödeme ve kredi kartı ile ödeme seçeneği ile forma tasarlama ve renklendirme ile forma siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
  • Forma üretim ve tasarlama sektöründe yazılımsal olarak ilki başararak forma yaptırma modülünde hiç bir arayışa girmeden tek bir sayfa üzerinden ekipman alımı ve kredi kartı ile alış verişi yapabileceksiniz. .